Żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane to w chwili obecnej najbardziej modny element okna. Łączą w sobie wiele funkcji przede wszystkim dekoracyjną i ochronną, zapewniają prywatność domownikom.

Drewno pasuje zarówno do stylowego, eleganckiego wnętrza, jak i do nowoczesnych pomieszczeń. Coraz więcej biur, instytucji finansowych, urzędów wyposaża okna właśnie w żaluzje drewniane, ze względu na ich wielofunkcyjność i modernistyczny wygląd.
Żaluzje drewniane dodają wnętrzom uroku i niepowtarzalności...

rolety materiałowe debica  kolory żaluzji drewnianych

rolety Dębica rolety Dębica rolety Dębica


dostępne wersje:


- lamele 50mm:
Zazwyczaj montowane są nad wnęką okienną lub do sufitu. Najczęściej występują z drabinką sznurkową, jednak mogą być wyposażone w drabinkę taśmową, która stanowi dodatkowy element dekoracyjny. Standardowo podnoszone są za pomocą sznurka, a kąt nachylenia lameli sterowany jest osobnymi sznurkami.

- lamele 25mm:
Najczęściej montowane są bezpośrednio na skrzydle okiennym we wnęce szybowej lub na ramie okna. Mogą być wyposażone w linki, które powodują że żaluzja jest prowadzona wzdłuż linii okna (dotyczy okien uchylnych). Mogą być również wyposażone w magnesy podtrzymujące w pozycji całkowicie opuszczonej. Żaluzje drewniane 25 mm podnoszone i opuszczane są za pomocą sznurka, natomiast kąt pochylenia lameli sterowany jest zawsze pokrętłem.           ADRES SIEDZIBY

     BIURO OBSŁUGI KLIENTA

  KONTAKT

email:   roltiss@wp.pl

     GODZINY OTWARCIA