Moskitiery

Moskitiery to przede wszystkim pewny, tani i wygodny sposób na uciążliwe owady wlatujące do naszego domu. Głównymi zaletami moskitier jest to, że są mało widoczne i nie szpecą okna, czy drzwi, a także łatwy montaż. Dzięki prostej budowie bardzo szybko i łatwo mogą zostać zdemontowane np. w celu umycia ramy okna. Nie ma tu znaczenia, czy okno jest PCV, drewniane, czy aluminiowe. Zastosowanie moskitiery okiennej czy drzwiowej nie ogranicza funkcjonalności okna, drzwi czy rolety zewnętrznej.

rolety Dębica rolety Dębica rolety Dębica rolety Dębica

dostępne systemy:


moskitiera okienna-ramkowa:
Moskitera bardzo estetycznie wyglądająca dzięki dobraniu jej do koloru okna. Moskitiery ramkowe okienne nadają się do wszystkich typów okien, które otwierane lub uchylane są wyłącznie w celu przewietrzenia pomieszczenia. Nie ma tu znaczenia, czy okno jest PCV, drewniane, czy aluminiowe. Zastosowanie moskitiery ramkowej okiennej nie ogranicza funkcjonalności okna, czy rolety zewnętrznej.


moskitiera drzwiowa:
Moskitiera drzwiowa znajduje zastosowanie przedewszystki w drzwiach balkonowych i wejściowych, cechuje je duża wytrzymałość i wygoda użytkowania, dzieki wbudowanym spręzynom moskitiera samoczynnie się zamyka


moskitiera przesuwna:
Bardzo praktyczna i solidna moskitiera, cechuje ją wygoda użytkowania,


moskitiera rolowana:
Moskitiera rolowana znajduje zastosowanie m.in. w oknach dachowych, motowana do ściany.           ADRES SIEDZIBY

     BIURO OBSŁUGI KLIENTA

  KONTAKT

email:   roltiss@wp.pl

     GODZINY OTWARCIA