Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne przede wszytkim zapeniają skuteczną ochronę przed nieproszonymi gośćmi, stanowią również doskonałą izolacja cieplną, która zimą pozwala znacznie obniżyć koszty ogrzewania, zaś w upalne, letnie dni zapewnia przyjemny chłód.

W naszej ofercie znajdą Państwo rolety antywłamaniowe montowane na zewnątrz domu. Rolety mogą być zwijane ręcznie za pomocą korby lub specjalnego zwijacza lub dla większego komforu za pomocą silnika elektrycznego . Wykonane są z aluminium wysokiej jakości dzięki czemu odporne są na niszczące oddziaływanie czynników atmosferycznych. Pancerz rolety wypełniony jest pianką poliuretanową, co zapewnia maksymalną izolację termiczną i akustyczną. W rolecie zewnętrznej istnieje możliwość zainstalowania moskitiery rolowanej.

Rolety zewnętrzne są z pewnością bardzo dobrą inwestycją na wiele lat...

rolety dębica
rolety żaluzje moskitiery bramy debica
Główne zalety rolet zewnętrznych:
rolety materiałowe debica ochrona przed wpływami atmosferycznymi
rolety antywłamaniowe debica ochrona przed niskimi temperaturami
rolety podkarpackie ochrona przed wysokimi temperaturami
żaluzje podkarpacie ochrona akustyczna
rolety zewnętrzne podkarpacie roltiss ochrona przed spojrzeniami z zewnątrz
rolety antywłamaniowe debica ochrona przed wandalizmem i włamaniem
rolety, żaluzje, moskitiery debica prostota i wygoda użytkowania

dostępne systemy:


- system adaptacyjny SK:
W przypadku istniejącego już mieszkania proponujemy Państwu zamontowanie rolet nadtynkowych. Montuje się je w zależności od indywidualnego życzenia klienta bądź do ramy okiennej, co pozwala na częściowe ukrycie skrzynki, w którą zwijana jest roleta lub bezpośrednio do ściany. Ten rodzaj rolet zewnętrznych wyróżnia się przedewszystkim prostotą budowy, a dzięki specjalnie wyprofilowanej skrzynce dodaje uroku naszemu domu i zapewnia bardzo dobrą izlację termiczną a taże akustyczną.
rolety Dębica rolety Dębica

- system integro:
System Integro znajduje zastosowanie w nowo wznoszonych budynkach. Skrzynka roletowa po otynkowaniu jest niewidoczna, a pozostałe elementy można dopasować do barwy okien. Nie ingerują w konstrukcję okna, drzwi i nadproża, czyli ograniczając do minimum utratę ciepła.
rolety Dębica rolety Dębica

        ADRES

        KONTAKT

email:   roltiss@wp.pl

     GODZINY OTWARCIA