Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne przedewszytkim zapeniają skuteczną ochronę przed nieproszonymi gośćmi, stanowią również doskonałą izolacja cieplną, która zimą pozwala znacznie obniżyć koszty ogrzewania, zaś w upalne letnie dni zapewnia przyjemny chłód.

W naszej ofercie znajdą Państwo rolety antywłamaniowe montowane na zewnątrz domu. Rolety mogą być zwijane ręcznie za pomocą korby lub specjalnego zwijacza lub dla większego komforu za pomocą silnika elektrycznego . Wykonane są z aluminium wysokiej jakości dzięki czemu odporne są na niszczące oddziaływanie czynników atmosferycznych. Pancerz rolety wypełniony jest pianką poliuretanową co zapewnia maksymalną izolacje termiczną i akustyczną.
W rolecie zewnętrznej istnieje możliwość zainstalowania moskitiery rolowanej.

Rolety zewnętrzne są z pewnością bardzo dobrą dobrą inwestycją
na wiele lat...
rolety żaluzje moskitiery bramy debica

Główne zalety rolet zewnętrznych:

rolety materiałowe debica ochrona przed wpływami atmosferycznymi
rolety antywłamaniowe debica ochrona przed niskimi temperaturami
rolety podkarpackie ochrona przed wysokimi temperaturami
żaluzje podkarpacie ochrona akustyczna
rolety zewnętrzne podkarpacie roltiss ochrona przed spojrzeniami z zewnątrz
rolety antywłamaniowe debica ochrona przed wandalizmem i włamaniem
rolety, żaluzje, moskitiery debica prostota i wygoda użytkowaniaOferowane systemy rolet zewnętrznych

rolety zewnetrzne debica roleta zewnętrzna - System adaptacyjny SK

roleta zewnętrzna debica zewnętrzna roleta integro roltiss debica rolety zewnętrzne integro debica rolety zewnętrzne antywłamaniowe debica

W przypadku istniejącego już mieszkania proponujemy Państwu zamontowanie rolet nadtynkowych. Montuje się je w zależności od indywidualnego życzenia klienta bądź do ramy okiennej, co pozwala na częściowe ukrycie skrzynki w którą zwijana jest roleta lub bezpośrednio do ściany.
Ten rodzaj rolet zewnętrznych wyróżnia się przedewszystkim prostotą budowy, a dzięki specjalnie wyprofilowanej skrzynce dodaje uroku naszemu domu i zapewnia bardzo dobrą izlacje termiczną a taże akustyczną.


rolety materiałowe debica roleta zewnętrzna - Integro

rolety zewnętrzne integro debica rolety antywłamaniowe debica

System Integro znajduje zastosowanie w nowo wznoszonych budynkach. Skrzynka roletowa po otynkowaniu jest niewidoczna, a pozostałe elementy można dopasować do barwy okien. Nie ingerują w konstrukcję okna, drzwi i nadproża, czyli ograniczają do minimum utratę ciepła.


rolety materiałowe debica roleta zewnętrzna - Modulo

rolety zewnętrzne modulo debica antywłamaniowa roleta debica roltiss

Rolete zewnętrzną "modulo" instaluje się na okno jeszcze przed montażem okna w domu, co pozwala na całkowite ukrycie skrzynki roletowej, rewizja serwisowa znajduje się wewnątrz mieszkania.