rolety wewnętrzne debica

Rolety wewnętrzne materiałowe

Rolety materiałowe są jedną z prostszych i tańszych metod zasłonięcia okna. Projektanci wnętrz, szczególnie w nowocześnie urządzanych domach i mieszkaniach , coraz częściej do zasłaniania i udekorowania okien zamiast tradycyjnych firan i zasłon i stosują różne typy rolet materiałowych np: rolety w kasecie aluminiowej, mini rolety, rolety dachowe czy nową rolete typu "dzień-noc" . Wprowadziliśmy także do naszej oferty nowośc jaką są FOTOROLETY.
Wszystkie te systemy rolet materiałowych znajdą Państwo w naszej ofercie.


W naszej ofercie znajdą Państwo bardzo szeroką gamie kolorów i wzorów o różnym stopniu zaciemnienia.


Oferowane systemy rolet materiałowych

rolety materiałowe debica roleta w zabudowie aluminiowej

rolety debica żaluzje dębica

Estetyczna, niewielka i dodajca uroku twoim oknom kasetka, nie rzucające się w oczy prowadnice. Zastosowany mechanizm rolety jest samohamujący, co pozwala zatrzymać roletę w każdym położeniu. Roleta w kasecie nie zmniejsza wizualnie wilekośći okna i nie powoduje problemów z otwarciem okna ponieważ zamontowana jest na skrzydle okiennym.


rolety materiałowe debica "Mini roletka"

rolety zewnętrzne debica rolety tekstylne dębica

Rolety materiałowe wolnowiszące tego typu mogą być montowane bezpośrednio do okna lub do ściany. Ich podstawową zaletą jest prosta nieskomplikowana budowa. Zapewniają estetyczny wygląd każdego okna.


rolety materiałowe debica roleta dachowa

rolety materiałowe debica rolety wewnętrzne debica

Okna dachowe wymagają specyficznej instalacji rolet. Ich obsługa jest możliwa tylko poprzez mechanizm sprężynowy. Obudowa wałka oraz prowadnice zapewniają dużą szczelność. Mechanizm samohamujący ze spręzyną pozwala zatrzymywać roletę w dowolnym miejscu.


rolety materiałowe debica roleta typu "dzień-noc"

roleta materiałowa debica rolety dzień noc debica

Jest to absolutna nowość na rynku, w atrakcyjny sposób osłonia pomieszczenia przed promieniami słonecznymi. Jest to wolnowisząca roleta, która dzięki zastosowaniu podwójnej warstwy materiału pozwala uzyskać efekt podobny do występujacego w żaluzjach poziomych. Poprzez odpowiednie ustawienie połaci materiału możemy regulować dopływ światła do pomieszczenia i przy opuszcznej rolecie oglądać widoki na zewnątrz.