Bramy garażowe

Jest to absolutna nowość na rynku, w atrakcyjny sposób osłonia pomieszczenia przed promieniami słonecznymi. Jest to roleta, która dzięki zastosowaniu podwójnej warstwy materiału pozwala uzyskać efekt podobny do występujacego w żaluzjach poziomych. Poprzez odpowiednie ustawienie połaci materiału możemy regulować dopływ światła do pomieszczenia i przy opuszcznej rolecie oglądać widoki na zewnątrz.

rolety materiałowe debica  kolory rolet dień-noc

rolety Dębica rolety Dębica rolety Dębica


roleta dzień-noc zabudowie z prowadnicami:
Estetyczna, niewielka i dodajca uroku twoim oknom kasetka, nie rzucające się w oczy prowadnice. Zastosowany mechanizm rolety jest samohamujący, co pozwala zatrzymać roletę w każdym położeniu. Roleta w kasecie nie zmniejsza wizualnie wielkośći okna i nie powoduje problemów z otwarciem okna ponieważ zamontowana jest na skrzydle okiennym.


wolnowisząca roleta dzień-noc:
Rolety materiałowe wolnowiszące tego typu mogą być montowane bezpośrednio do okna lub do ściany. Ich podstawową zaletą jest prosta nieskomplikowana budowa. Zapewniają estetyczny wygląd każdego okna.


roleta dzień-noc maxi :
Roleta maxi montowana jest na ścianie, główną zaletą tego systemu jest wygoda uzytkowania i mozliwość stosowania na większe gabarytowo okna.        ADRES

        KONTAKT

email:   roltiss@wp.pl

     GODZINY OTWARCIA